Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Utenos apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Konstitucijos dieną – nemokama teisinė pagalba Utenos apylinkės teisme

Konstitucijos dieną – nemokama teisinė pagalba Utenos apylinkės teisme
2018-10-29

 

2018 m. spalio 25 d., minint šalies Konstitucijos dieną bei Europos teisės dieną, Utenos apylinkės teismas trečius metus iš eilės prisijungė prie Nacionalinės teismų administracijos inicijuoto renginio - nemokamų teisinių konsultacijų dienos „Jūs klausiate – mes atsakome“, kurio metu buvo teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos.

Šiais metais teisines konsultacijas Utenos apylinkės teisme (Utenos, Ignalinos, Molėtų, Zarasų, Anykščių ir Visagino miestuose) teikė 18 kvalifikuotų teisininkų – advokatai ir jų padėjėjai, antstolis, savivaldybių administracijų specialistai, teisėjų padėjėjai. Įvairiais teisiniais klausimais – turto paveldėjimo, paskolų grąžinimo, žalos atlyginimo, šeimos ir nuosavybės teisinių santykių, konsultacijos suteiktos 47 asmenims.

Teisinių konsultacijų dažniausiai kreipėsi asmenys per daugybę metų neišsprendę savo problemų, bet nepraradę vilties apginti savo teises ir teisėtus interesus. Absoliuti dauguma besikreipusiųjų džiaugėsi, kad buvo išklausyti ir išgirsti, dėkojo už suteiktą galimybę nemokamai gauti konsultaciją rūpimais klausimais, savo teigiamai įspūdžiais žadėjo pasidalinti su pažįstamais bei esant poreikiui paraginti juos ateityje kreiptis dėl nemokamų teisinių konsultacijų.

 

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

 

 

Informaciją pateikė:

Tadas Meška

Utenos apylinkės teismo Utenos rūmų teisėjo padėjėjas bei

atstovas ryšiams su žiniasklaida ir visuomene

Tel. (8 389) 51421

El. p. tadas.meska@teismas.lt

 

Informacija atnaujinta 2018-10-29 09:17:07