Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Utenos apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Zarasų Santarvės pradinės mokyklos 3 a klasės mokinių apsilankymas Teismo Zarasų rūmuose

Zarasų Santarvės pradinės mokyklos 3 a klasės mokinių apsilankymas Teismo Zarasų rūmuose 3
2019-06-04

2019 m. birželio 3 d. Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmuose lankėsi Zarasų Santarvės pradinės mokyklos 3 a klasės mokiniai ir jų mokytoja Inga Vainiūnienė. Šio vizito iniciatorė Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros (Zarasai) prokurorė Daiva Kajutytė-Šipelienė. Vizito tikslas – supažindinti mokinius su darbo vietomis, kur dirba jų tėveliai.

Mokiniai iš pradžių aplankė Zarasų prokuratūrą, kur prokurore dirba vienos mokinės mama. Po to atvyko į Teismo Zarasų rūmus. Teisėjas Vladimiras Kurasovas ir teismo posėdžių sekretorė Kristina Mikalauskienė mokiniams surengė simuliacinį teismo posėdį. Teisėjas supažindino vaikus su Teismo kompetencijai priskirtomis nagrinėti bylomis, su reikalavimais kaip tapti teisėju, su teisėjo atliekamomis funkcijomis, su teismo posėdžių vedimo tvarka. Paaiškino, koks proceso dalyvis ir kurioje vietoje sėdi Teismo posėdžio metu, koks yra proceso dalyvių kalbų turinys ir kt. Atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus.

Pasak mokytojos Ingos Vainiūnienės, mokiniams patiko apsilankymas Teisme.

Galbūt tai lems kurio nors iš mokinių pasirinkimą rinktis teisėjo profesiją. Sėkmingas profesijos pasirinkimas labai veikia žmogaus laimės jausmą, nes darbe praleidžiami geriausi gyvenimo metai ir šviesiausias paros laikas. Ir nuo to, kaip žmogus jaučiasi dirbdamas, priklauso didelė dalis laimės. O dauguma tėvų juk nori, kad jų vaikai būtų laimingi...

Ingos Vainiūnienės nuotraukos

Informaciją pateikė:

Aliona Sinicienė

Utenos apylinkės teismo

Kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė

(atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Tel. (8 389) 20546

El. p. aliona.siniciene@teismas.lt

 

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2019-06-04 13:32:18