Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Utenos apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Informacija atnaujinta 2023-01-13 13:25:33

Materialinių vertybių nurašymo komisija:

Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja - komisijos pirmininkė
Dominyka Kirdeikė, teismo raštinės skyriaus teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Diana Tutinė,  teismo raštinės skyriaus darbuotoja darbui su dokumentų priėmimu -  komisijos narė

Valentina Kuolinienė, Informacinių technologijų skyriaus informacinių technologijų sistemų administratorė - komisijos narė

 

Sudaryta teismo kanclerio 2022-02-14 įsakymu Nr. V-25.

Pakeista teismo kanclerio 2022-11-11 įsakymu Nr. V-90.

 

Darbo taryba:

 

Rita Kozlovienė, teisėjo padėjėja - darbo tarybos pirmininkė

Janina Damanskienė, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro teismo posėdžių sekretorė - darbo tarybos pirmininkės pavaduotoja

Jolanta Zarankienė, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro dokumentų tvarkytoja - darbo tarybos sekretorė

 

Darbo tarybos 2022-01-07 raštas Nr.DTS-2 (pakeista 2022-01-20 DT pranešimu).

Darbo tarybos 2022-03-29 raštas Nr.DTS-7-2022.

 

Valstybės tarnautojų pareigybių vertinimo komisija:

 

Ligita Galvydienė, teismo kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė - komisijos pirmininkė

Gyta Jakučionienė , teismo raštinės skyriaus vedėja - komisijos narė

Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja - komisijos narė

Ieva Bukauskienė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Lina Kunčienė, teismo administracijos sekretorė - komisijos narė

 

Sudaryta teismo pirmininko 2021-09-27 įsakymu Nr.V-44.

 

Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija:

Ligita Galvydienė, teismo kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė - komisijos pirmininkė
Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja - komisijos narė

Rita Kozlovienė, teisėjo padėjėja, darbo tarybos pirmininkė  -  komisijos narė

Lina Kunčienė, teismo administracijos sekretorė - komisijos narė

Eleonora Šeškuvienė, teismo raštinės skyriaus Zarasų rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos narė

 

Sudaryta teismo pirmininko 2019-01-29 įsakymu Nr.V-13.

 

Valstybės turto pripažinimo nereikalingu ir netinkamu (negalimu) naudoti komisijos:

 

Anykščių rūmuose:

Anna Didžgalvienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Eglė Petkevičiūtė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Karolina Baltakienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

 

Ignalinos rūmuose:

Žibutė Čepulienė, teismo raštinės skyriaus Ignalinos rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Ramūnas Kairys, teisėjo padėjėjas - komisijos narys

Rita Kalinauskaitė, teismo raštinės skyriaus Ignalinos rūmų biuro darbuotoja - komisijos narė

 

Molėtų rūmuose:

Daiva Urbanavičiūtė - Zaburienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Aušrinė Andreikėnienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos narė

Inga Kavaliūnienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro darbuotoja

 

Utenos rūmuose:

Ieva Bukauskienė, teisėjo padėjėja - komisijos pirmininkė

Rasa Fedinienė, teismo raštinės skyriaus teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Lidija Kreičmonienė, teismo raštinės skyriaus darbuotoja darbui su dokumentų registravimu

 

Visagino rūmuose:

Valė Klimašova, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos pirmininkė

Jolanta Zarankienė, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro dokumentų tvarkytoja

Danutė Šabanova, teismo raštinės skyriaus vertėja

 

Zarasų rūmuose:

Audronė Kostiakovienė, teismo raštinės skyriaus Zarasų rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Eleonora Šeškuvienė, teismo raštinės skyriaus Zarasų rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos narė

Ana Makejeva, teismo raštinės skyriaus vertėja

 

Sudaryta teismo pirmininko 2018-11-07 įsakymu Nr.V-131.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2020-10-27 įsakymu Nr.4-3.

Pakeista komisijos sudėtis teismo kanclerio 2022-10-25 įsakymu Nr.4-4.

 

 

Antikorupcinė komisija:

 

Gedrius Avinas, teismo pirmininko pavaduotojas - komisijos pirmininkas

Gintautas Būga, teisėjas  - komisijos pirmininko pavaduotojas
Daiva Dubeikienė, teisėjo padėjėja- komisijos narė

Žaneta Papievienė, teisėjo padėjėja- komisijos narė

Kristina Šerelytė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Neringa Žekytė, teisėjo padėjėja - komisijos  narė

 

Sudaryta teismo pirmininko 2018-06-29 įsakymu Nr.V-87

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2019-02-12 įsakymu Nr.V-24.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2019-08-07 įsakymu Nr.V-86.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2019-10-04 įsakymu Nr.V-97.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2020-03-09 įsakymu Nr.V-13.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2021-02-02 įsakymu Nr.V-6.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2022-04-05 įsakymu Nr.V-42.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2023-01-12 įsakymu Nr.V-3.