Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Utenos apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Valstybės tarnautojų pareigybių vertinimo komisija:

 

Žibutė Čepulienė, teismo raštinės skyriaus Ignalinos rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė
Anna Didžgalvienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro vedėja - komisijos narė

Ligita Galvydienė, kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė - komisijos narė 

Audronė Kostiakovienė, teismo raštinės skyriaus Zarasų rūmų biuro vedėja - komisijos narė

Gitana Rumčikienė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Miglė Šimkūnė, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro vedėja  - komisijos narė

Daiva Urbanavičiūtė - Zaburienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro vedėja  - komisijos narė

Lina Kunčienė, teismo administracijos sekretorė - komisijos sekretorė

Sudaryta teismo pirmininko 2018-07-31 įsakymu Nr.V-96.

 

Antikorupcinė komisija:

 

Daivaras Cibulskis, teisėjo padėjėjas - komisijos pirmininkas
Renata Pekštenienė, teisėjo padėjėja - komisijos pirmininko pavaduotoja

Audronė Jazgevičiūtė, teisėjo padėjėja - komisijos narė 

Ramūnas Kairys, teisėjo padėjėjas - komisijos narys

Eglė Petkevičiūtė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Kristina Žiautienė, teisėjo padėjėja - komisijos  narė

Sudaryta teismo pirmininko 2018-06-29 įsakymu Nr.V-87.

 

Nuolatinė valstybės tarnautojų prašymų leisti dirbti kitą darbą pagal darbo sutartį nagrinėjimo komisija:

Daiva Prūsaitė, teisėjo padėjėja - komisijos pirmininkė
Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja - komisijos narė

Ligita Galvydienė, kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė - komisijos narė 

Lida Lisicova, teismo raštinės skyriaus darbuotoja - komisijos sekretorė

Sudaryta teismo pirmininko 2018-05-31 įsakymu Nr.V-73.

 

Darbo grupė Nyderlandų Limburgo apygardos teismo atstovų pagal dvišalių mainų programą priėmimui:

Kristina Latožienė, teisėja - darbo grupės vadovė
Gediminas Karpavičius, teisėjas   - darbo grupės narys

Vilma Stukaitė, teisėja -  darbo grupės narė

Kristina Šerelytė, teisėjo padėjėja - darbo grupės narė

Sudaryta teismo pirmininko 2018-05-17 įsakymu Nr.V-65.

  

Darbo taryba:

Rita Kozlovienė, teisėjo padėjėja - tarybos  pirmininkė
Jolanta Zarankienė, raštinės darbuotoja   - tarybos sekretorė

Aleksandra Gromadska, teismo posėdžių sekretorė - tarybos narė

Gitana Rumčikienė, teisėjo padėjėja - tarybos narė

Sigita Saugūnienė, teismo posėdžių sekretorė - tarybos narė

Išrinkta darbo taryba 2018-02-21.

 

Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija:

Renata Pekštenienė, teisėjo padėjėja - komisijos pirmininkė
Žaneta Papievienė, teisėjo padėjėja   - komisijos narė

Ričardas Petrauskas, teisėjo padėjėjas -  komisijos narys 

Jolanta Veličkienė, teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Nijolė Karlienė, teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Rita Kozlovienė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Sudaryta teismo pirmininko 2018-01-31 įsakymu Nr.V-26.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2018-07-24 įsakymu Nr.V-94.

 

Komisija nerastiems ar nepataisomai sugadintiems dokumentams surašyti:

Irena Stacevičienė, teisėja - komisijos pirmininkė
Renata Pekštenienė, teisėjo padėjėja   - komisijos narė

Gyta Jakučionienė, teismo raštinės skyriaus vedėja -  komisijos narė

Edita Baniulienė, archyvo skyriaus vedėja - komisijos narė

Sudaryta teismo pirmininko 2014-12-08 įsakymu Nr.V-39.

 

Patariamoji, nuolat veikianti dokumentų ekspertų komisijas (DEK):

 

Gytis Stasevičius, teisėjas - komisijos pirmininkas
Daiva Drazdauskienė, teismo posėdžių sekretorė  - komisijos narė

Daiva Prūsaitė, teisėjo padėjėja -  komisijos narė

Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja -  komisijos narė

Tadas Meška, teisėjo padėjėjas - komisijos narys

Sudaryta teismo pirmininko 2011-12-05 įsakymu Nr.V-48.