Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Utenos apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Informacija atnaujinta 2024-06-17 11:26:12

Darbo apmokėjimo sistemos priežiūros grupė (Darbo grupė):

Birutė Kviklienė, teismo kanclerė - Darbo grupės pirmininkė
Ligita Galvydienė, teismo kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė, Lygių galimybių grupės vadovė - Darbo grupės pirmininkės pavaduotoja
Gyta Jakučionienė, teismo raštinės skyriaus vedėja - Darbo grupės narė
Arturas Babelis, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas - Darbo grupės narys
Danutė Verikienė, archyvo skyriaus vedėja - Darbo grupės narė
Dainius Blažiūnas, ūkio skyriaus vedėjas - Darbo grupės narys
Anna Didžgalvienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro vedėja , Lygių galimybių grupės narė - Darbo grupės narė
Ieva Bukauskienė, teisėjo padėjėja - Darbo grupės narė
Lina Kunčienė, teismo administracijos sekretorė - Darbo grupės narė

Sudaryta teismo pirmininko 2024-06-14 įsakymu Nr.V-51.

Lygių galimybių grupė:

Ligita Galvydienė, teismo kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė - grupės vadovė
Anna Didžgalvienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro vedėja - grupės narė
Dovilė Baukienė, teismo raštinės skyriaus darbuotoja - grupės narė

Sudaryta teismo pirmininko 2023-03-27 įsakymu Nr.V-18.

Materialinių vertybių nurašymo komisija:

Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja - komisijos pirmininkė
Aurelija Vitkevičienė, teismo raštinės skyriaus teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Diana Tutinė,  teismo raštinės skyriaus darbuotoja darbui su dokumentų priėmimu -  komisijos narė

Valentina Kuolinienė, Informacinių technologijų skyriaus informacinių technologijų sistemų administratorė - komisijos narė

 

Sudaryta teismo kanclerio 2022-02-14 įsakymu Nr. V-25.

Pakeista komisijos sudėtis teismo kanclerio 2022-11-11 įsakymu Nr. V-90.

Pakeista komisijos sudėtis teismo kanclerio 2023-05-15 įsakymu Nr. V-34.

 

 

Valstybės tarnautojų pareigybių vertinimo komisija:

 

Ligita Galvydienė, teismo kanclerio tarnybos vyriausioji specialistė - komisijos pirmininkė

Gyta Jakučionienė , teismo raštinės skyriaus vedėja - komisijos narė

Jolita Gasiūnienė, teismo raštinės skyriaus patarėja - komisijos narė

Kristina Šerelytė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Lina Kunčienė, teismo administracijos sekretorė - komisijos narė

 

Sudaryta teismo pirmininko 2021-09-27 įsakymu Nr.V-44.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2024-03-06 įsakymu Nr.V-25.

 

 

Valstybės turto pripažinimo nereikalingu ir netinkamu (negalimu) naudoti komisijos:

 

Anykščių rūmuose:

Anna Didžgalvienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Jūratė Zagrebaitienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Karolina Baltakienė, teismo raštinės skyriaus Anykščių rūmų biuro teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

 

Ignalinos rūmuose:

Žibutė Čepulienė, teismo raštinės skyriaus Ignalinos rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Ramūnas Kairys, teisėjo padėjėjas - komisijos narys

Rita Kalinauskaitė, teismo raštinės skyriaus Ignalinos rūmų biuro darbuotoja - komisijos narė

 

Molėtų rūmuose:

Daiva Urbanavičiūtė - Zaburienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Aušrinė Andreikėnienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos narė

Inga Kavaliūnienė, teismo raštinės skyriaus Molėtų rūmų biuro darbuotoja

 

Utenos rūmuose:

Ieva Bukauskienė, teisėjo padėjėja - komisijos pirmininkė

Rasa Fedinienė, teismo raštinės skyriaus teismo posėdžių sekretorė - komisijos narė

Lidija Kreičmonienė, teismo raštinės skyriaus darbuotoja darbui su dokumentų registravimu

 

Visagino rūmuose:

Valė Klimašova, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos pirmininkė

Jolanta Zarankienė, teismo raštinės skyriaus Visagino rūmų biuro dokumentų tvarkytoja

Danutė Šabanova, teismo raštinės skyriaus vertėja

 

Zarasų rūmuose:

Audronė Kostiakovienė, teismo raštinės skyriaus Zarasų rūmų biuro vedėja - komisijos pirmininkė

Eleonora Šeškuvienė, teismo raštinės skyriaus Zarasų rūmų biuro vyresnioji specialistė - komisijos narė

Ana Makejeva, teismo raštinės skyriaus vertėja

 

Sudaryta teismo pirmininko 2018-11-07 įsakymu Nr.V-131.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2020-10-27 įsakymu Nr.4-3.

Pakeista komisijos sudėtis teismo kanclerio 2022-10-25 įsakymu Nr.4-4.

Pakeista komisijos sudėtis teismo kanclerio 2023-03-28 įsakymu Nr.4-4.

Antikorupcinė komisija:

 

Alvydas Žala, teisėjas - komisijos pirmininkas

Rimvydas Žukauskas, teisėjas  - komisijos pirmininko pavaduotojas
Asta Kurauskaitė, teisėja - komisijos narė

Rasa Grikevičienė, teisėjo padėjėja - komisijos narė

Ronaldas Voroneckas, teisėjo padėjėjas - komisijos narys

Neringa Žekytė, teisėjo padėjėja - komisijos  narė

 

Sudaryta teismo pirmininko 2018-06-29 įsakymu Nr.V-87

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2019-02-12 įsakymu Nr.V-24.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2019-08-07 įsakymu Nr.V-86.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2019-10-04 įsakymu Nr.V-97.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2020-03-09 įsakymu Nr.V-13.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2021-02-02 įsakymu Nr.V-6.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2022-04-05 įsakymu Nr.V-42.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2023-01-12 įsakymu Nr.V-3.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2023-01-30 įsakymu Nr.V-6.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2023-08-30 įsakymu Nr.V-59.

Pakeista komisijos sudėtis teismo pirmininko 2024-04-12 įsakymu Nr.V-36.